Produkty Prime Burger

Przedstawiamy Państwu gamę Burgerów Premium stworzoną z niezwykłą dbałością i starannością. Nasze Burgery przygotowane zostały z myślą o konsumencie i jego wysokich wymaganiach. Dlatego też, produkty Prime Burger zawierają pełne 100% mięsa, bez najdrobniejszych dodatków, polepszaczy smaku czy niezdrowych uzupełniaczy.

Starannie przez nas dobierane mięso jest najwyższej jakości, a innowacyjny proces produkcji czyni nasze Burgery kwintesencją smaku i jakości.

W naszej ofercie

znajdziecie Państwo wyjątkowe burgery z JagnięcinyAngus’a,  Red Hereford’a, Wagyu, a także a także Wołowina z dodatkiem CBD. Są to najwyższej jakości produkty mrożone, przeznaczone dla klienta szczególnie wymagającego. Swoją ofertę kierujemy do szefów kuchni, najlepszych restauracji i burgerowni.

Nie kupujemy przypadkowego mięsa, mamy zakontraktowane mięso prosto z Australii. Posiadamy najnowocześniejszą maszynę do produkcji Burgerów w Polsce, kontrolujemy szczegółowo każdy etap produkcji. Dzięki temu powstają Burgery naprawdę wyjątkowy, o powtarzalnych parametrach, którego nikt nie jest w stanie zrobić ręcznie, bo nie ma ku temu odpowiednich narzędzi. Stała zawartość tłuszczu, białka i przede wszystkim najwyższej jakości mięso tworzą kompozycję smaku idealną!

„Staramy się bo wiemy, że podstawą hamBurgera jest mięso i to ono powinno być najlepsze!

dziś konsument to człowiek świadomy. Pragnie przede wszystkim odkrywać i być częścią kulinarnej, światowej podróży. Dlatego zwykły Burger z klasycznej, nieokreślonej rasowo wołowiny, przestaje być już powodem westchnień. Dziś chcemy kosztować Angusa, Red Hereforda, Limousine czy japońskiej Kobe i rozkoszować się delikatnością smaku.

Posiadamy najróżniejsze gramatury dla dużych i małych

Nasze Prime Burgery zaczynają się od wagi: 40 g, po przez średnie 100 g, 160 g, aż do  największych, osiągających wagę 226 g. Do wyboru do koloru

Poznajcie nasze wyjątkowe smaki burgerów

Producent Prime Burger