fbpx

Czy Burger po latach złej sławy w roli oskarżonego o takie przestępstwa jak otyłość, degradacja zdrowego trybu życia, uzależnienia od niezdrowej żywności typu fast food może zostać zrehabilitowany?

Dziś to już nie ten sam Burger, który przez wiele lat uważany był za samo zło, który z rozmachem i szybkością światła był przygotowywany w dworcowych barach i budkach gastronomicznych. Cienki placuszek, zwykle robiony z części mięsnych, które nie nadawały się już do niczego innego, ukryty w gęstwinie kiszonek i innych siekanych warzyw, upchnięty w ogromną bułę. Kto z nas nie pamięta jak sprawnym i zdeterminowanym głodomorem trzeba było być, żeby bez widelca zjeść to mało wykwintne danie?


Co od tego czasu się zmieniło? Dlaczego Burger awansował do miana dania?

Przede wszystkim dlatego, że w tej chwili produkcja wysokojakościowych Burgerów stała się sztuką. Burger zaczął być podawany w najlepszych restauracjach i hotelach. Klientów przestała zadowalać szybkość i łatwość przygotowania. Dziś liczy się przede wszystkim najwyższa jakość i walory smakowe.

Firma Koliber Sp. J. od prawie osiemnastu lat zajmuje się produkcją Burgerów. W zeszłym roku zaprezentowaliśmy nową marką burgerową – Prime Burger. Jest to gama Burgerów stworzona z niezwykłą starannością tylko z wyselekcjonowanych gatunków wołowiny. Produkty nie zawierają żadnych innych dodatków poza mięsem.

100% BEEF | 100% QUALITY | 100% FLEXIBILITY


Dziś Angus Prime Burger

Dziś możecie Państwo skosztować Angus Prime Burger którego bazą jest mięso rasy Black Angus. Doskonale zbilansowana zawartość tłuszczu, wspaniały zapach i smak to tylko jedne z wielu zalet Angus Prime Burger.

A jutro Wagyu

Jako jedyni w Polsce posiadamy w swojej ofercie także Wagyu Prime Burger. Wagyu to japońska rasa bydła, w samej japońskiej prowincji Hyogo znana i hodowana pod nazwą Kobe. Walory smakowe, doskonała marmurkowatość mięsa oraz równomierne rozłożenie tłuszczu sprawiają, że Wagyu Burger jest prawdziwym poematem kulinarnym i ucztą dla wyrafinowanych smakoszy.


Lider na rynku

Naszym jedynym i podstawowym zainteresowaniem, jako producenta jest Burger. Przez osiemnaście lat działalności staraliśmy się udoskonalić procesy produkcyjne, tak aby uzyskać produkt o doskonałej strukturze i smaku. Obecnie posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy służący wytwarzaniu burgerów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Firma nasza słynie z elastyczności, bardzo często projektujemy i tworzymy produkty ściśle pod zamówienie i zgodnie ze specyfikacją przedstawianą nam przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Prime Burger i zakosztowania nowej jakości Burgerów.

 

Nasza publikacja luty-marzec w Biznes, Restauracja & Catering